Дробилка цена

Дробарки для винограду в нашому магазині ( Дробилка для винограда в нашем магазине )

Якщо вам потрібні дробарки для винограду за недорогою ціною, в нашому інтернет-магазінви пріобрітет за доступною ціною. Використовуючи фірмові пристрої Ви приготуєте якісну сировину для домашнього вина. Купити виноградну дробарку в нашому інтернет-магазині можна дешевше, ніж в роздрібних торгових точках.

Наш товар тільки сертифікований .В першу чергу - відомої відмінною якістю в усьому світі марки Grifo (Італія). Фірмове італійське обладнання дозволить зробити переробку ягід для вина максимально швидко і ефективно. Воно робиться за суворими європейськими стандартами професійної збірки. Досконалість деталей з високоякісної сталі гарантує роботу пристрою протягом багатьох років.

Застосування:

Для вироботка виноградного соку застосовується дробарка для винограду ручна або дробарки для винограду електрична. Ручна дробарка для винограду використовується виноробами любителями, які виробляють вино в домашніх умовах. Застосовуючи таку дробарку ви не ушкоджуєте кісточку винограду, а це важливий фактор при виробництві вина, так як в кісточках містяться масла які при пошкодженні дають гіркий смак вашого напою.
У промислових масштабах застосовується електро дробарка винограду. Дробарка для ягід ручна складається з декількох основних частин: бункер подачі плодів, валики для зминання плодів, і обертає механізм. Електричний подрібнювач ягід відрізняється лише розмірами і тим що валики приводяться в дію завдяки електро мотору.
 
Так само є дробарки для винограду з гребневідділювачами. Дробарка для винограду з гребневідділювачем ручна відрізняється від звичайної тим що засинаючи в бункер виноградні грона, апарат сам викидає пензлик, що в подальшому позначається на смакових якостях вина. Відділення ягід ставляться як на механічні дробарки для винограду, так і на електричні. Пропустивши ваш виноград через дробарку ви отримуєте готову виноградну мезгу або сусло, яку потім подають на преса для того щоб віджати сік.