Підходить для інтенсивного та для непрофесійного використання, для розливу вина, пива, соків та багато іншого. Часто використовується виробниками ігристих вин на першій стадії дозрівання вина.
Укупорки пляшок вина, сидра, камбучи, кваса, пива різними пробками різної продуктивності. Ручні укупорки завжди є на складі в Києві, полуавтоматичні та автоматичні під замовлення
Доставка по всій Україні. Сервіс та гарантія.
Ціни від виробника, найнижчі в Україні.
Прямі поставки із Італії!
Компанія «DSG-GROUP» є імпортером відомої у світі італійської компанії «Grifo Marchetti Srl», яка виготовляє якісне обладнання виноробства, переробки овочів, фруктів та ягід.
Про гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці компанії "ДСГ ГРУП" готові надати необхідну сервісну підтримку.
Укупорка пляшок корковою або кронен-пробкою
Якщо ви хочете отримати бездоганні якості вашого вина, застосовуйте фірмове закупорювання пляшок для вина. Якщо ви придбаєте укупорку для бутолок сумнівної якості, це призведе до того, що у вино потрапить повітря, і ваше вино помутніє і втратить аромат. У нашому інтернет магазині ви придбаєте Укупорку для булок вина та пива найвищого класу, виробництво Італії фірми «Grifo Marchetti Srl». Ми гарантуємо, що ви зможете закупорити будь-яку кількість пляшок.
Давайте перенесемося в ті часи, коли були винайдені пробки до пляшок вина. Спочатку використовувалися закупорювання з ганчірки, а для вакууму їх заливали сургучем. Вигляд такої пляшки не викликав захоплення і, відповідно, популярністю не користувався. Тому ємність із вином не використовували під час святкувань чи сімейної вечері.
Винороби довго ламали голову, щоб зробити вигляд пляшки більш презентабельним. Нарешті виникла ідея, що сургуч не потрібен, оскільки він обтяжує закупорювання і псує враження від судини з рідиною. Його функцію стало виконувати рослинне масло, яке наливали на вино зверху, щоб напій не випаровувався. Але така задумка довго не проіснувала. Олія надавала алкоголю небажаного смаку. Задоволення від споживання вина з нотками олії виявилося сумнівним, тому «рідкий затор» не прижився.
Наступним кроком еволюції було створення скляних закупорок, схоже на те, що закривали лікарські настої в аптеках. Такими унікальними пробками красувалися пляшки з вином, радуючи око щасливого володаря. Проте через дорожнечу роботи, таке задоволення собі могли дозволити одиниці. Вартість такої закупорки обходилася дорожче, ніж сам вміст пляшки. Очевидно, що ця ідея себе не виправдала, адже виробництво розраховане на широку масу споживачів.
Але прогрес не стоїть на місці і вже з 1680 стали використовуватися пробки, які ми можемо бачити і в даний час. Історія їх виникнення така. Одного разу бенедиктинський чернець дон П'єр Періньйон приймав у себе паломників з Іспанії і побачив, як мандрівники закривали свої баклажки з водою шматками кори певного сорту дуба. Шматки були акуратно вирізані та відповідали отворам фляг. Будучи завідувачем підвалів з вином при Отвільєрському абатстві, чернець вирішив спробувати закрити бочки з вином такими шматками дуба. Експеримент удався на славу.
Так, виготовлення пробок набуло популярності повсюдно. А з 1820 р. була створена перша машина з вирізування пробок. Через 10 років світло побачила машина для виготовлення закупорок до пляшок.
На сьогоднішній день різноманітність пробок абсолютно виправдана. Залежно від витримки спиртного напою, для збереження його смакових якостей, застосовуються пробки різної текстури та способу виробництва. Від пробок із суцільного матеріалу до склеєних із частин, від пластикових до металевих. На особливу увагу заслуговують закупорювання з крихти пробкового дуба. Раніше крихта не використовувалася, а утилізувалася. Згодом її стали піддавати пресу і згодом вирізати потрібні форми. Суцільні пробки застосовуються для оформлення елітних колекційних вин. З їхньою допомогою цінний вміст «дихає» і залишається наділеним прекрасним букетом. Пластикові закупорювання використовуються для вин порядком нижче. Їхнє виробництво, в основному, розраховане на широку масу людей і швидку розкупність.
Залежно від форми пляшки, бувають конічні, циліндричні пробки, інколи ж і більш вишуканих видів. До довжини пробки висуваються конкретні вимоги – щонайменше 4— 4,5 див.
Виробники вин, які цінують репутацію, вдаються до додаткових заходів захисту свого товару. Щоб уникнути підробки напою, на закупорці ставлять відбиток фірмового знака або логотип фірми. Завдяки таким методам шахраям важче фальшувати продукт.
Останнім ноу-хау в галузі захисту є спеціальний ковпачок із термостатичного матеріалу. Ним покривають пробку, а зверху розміщують емблему підприємства-виробника. Завдяки цьому винаходу, зовнішній вигляд пляшки виграє у рази. Тепер посудину з вином прикрасить будь-який святковий стіл.