Рефрактометр ручний АТС


Бренди:   ВСІ

YToyOntzOjM6InVrciI7czo0NDoi0KDQtdGE0LvQtdC60YLQvtC80LXRgtGAINGA0YPRh9C90L7QuSDQkNCi0KEiO3M6MzoicnVzIjtzOjQ0OiLQoNC10YTQu9C10LrRgtC+0LzQtdGC0YAg0YDRg9GH0L3QvtC5INCQ0KLQoSI7fQ==

Рефлектометр ручной АТС

monobank
Ціна:  699.00 грн  1048.50 грн
Виробник:  выбрать
Артикул: 
Упаковка: 
Матеріал: 
детальніше ...

 Ручний рефрактометр ATC для вимірювання цукру в соку, вині, пиві і алкоголі для виноробів і пивоварів.


Ручний рефрактометр ATC призначений для вимірювання цукру в харчових рідинах, таких як сік, вино, пиво і інших подібних напоїв. Апарат діагностує відсоток цукру в ягодах і виноградному суслі. Таким чином, фермер має прекрасну можливість визначити найбільш вдалий час для збору врожаю і, відповідно, виробництва напоїв.

Для установки концентрації цукру необхідно невелику кількість харчової рідини, того ж виноградного соку. Це важливий позитивний момент, адже при вимірюванні виноградного сусла маса пектину, що входить до складу, ускладнить фільтрацію.

Також за допомогою цього пристрою виробник спиртних напоїв зможе визначити приблизний показник алкоголю. Ця характеристика поширюється на весь модельний ряд рефрактометрів серії RHW. Так, якщо в одному літрі виноградного сусла міститься 16,83 грама цукру, це відповідає насиченості алкоголю в 1% об'ємних значень (VOL).

Яким чином відбувається процес розпізнавання процентної маси цукру і спирту в рідині? - Під час ферментації виноградного сусла, його солодка складова частина розщеплюється на вуглекислий газ і алкоголь.

Характеристики рефрактометра ATC:
 

масштаб диагностики

0~30% сахар (Брикс), 0~30% алкоголь

ступень измерения

0.2% сахар (Brix), 0.2% алкоголь

неточность (погрешность)

± 0.2% Brix, ± 0.2% алкоголь

механическая компенсация температуры

есть, в пределах 0°C~30°C

размеры

30 мм *40 мм *160 мм

вес

205 грамм

в комплект входят

пипетка для сбора пробы, калибровочная отвертка, салфетка

шкала рефрактометра

30brix

наличие сертификата качества

есть

 

 

Крім застосування пристрою для діагностики солодощі соку або вина, з його допомогою можна вимірювати алкоголь і в інших водних розчинах.