Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Кран для бочки, ємності, кега, бідона, нержавіючий кран для дубової бочки


Бренди:   ВСІ  |  Италия

Кран для бочки. Дубовий кран для бочки. Кран з нержавіючої сталі

Найчастіше можна побачити, що крім самих бондарних виробів, до них у комплекті йдуть спеціальні дубові крани. Також варто пам'ятати один нюанс застосування даної тари при зберіганні пива, вина, алкоголю: у той час, коли виконує своє основне призначення або просто стоїть наповнена рідиною, кран обов'язково необхідно вийняти, а сам отвір закрити корковою пробкою.

Кран є однією з основних деталей, які йдуть у комплекті з бочкою, яку використовують для зберігання, транспортування або витримки алкоголю. Саме завдяки наявності зручного крана у вас з'являється можливість набрати саме ту кількість рідини, яку вам потрібно, при цьому вам не доведеться рухати важкі вантажі.
Саме завдяки наявності спеціального крана значно спрощується процедура експлуатації бондарного виробу. Насамперед, вам спрощується процес виконання інших додаткових процедур. Наприклад, щоб провести вимочування бочки, вам не потрібно використовувати додаткове обладнання з метою злити рідину. Для цього вам досить легко відкрити кран.

Наступним дуже важливим нюансом є можливість зняття напою з осаду. Для цього вам необхідно залишити діжку в нерухомому стані на кілька годин. Це дозволить усім додатковим частинкам, що знаходяться в рідині, осісти на дно. Злити рідину також можна, просто відкривши кран.
Наявність крана для бочки робить процес дегустації зручнішим, при цьому дотримуються всіх необхідних норм гігієни. Вам не буде жодної необхідності в застосуванні принципу сполучних судин, якщо ви захотіли випробувати дорогоцінний напій. Адже застосування такого принципу не дозволяє повністю убезпечити ваш ром або віскі від попадання сторонніх частинок, включаючи слину або залишки пилу. А наявність крана забезпечує можливість убезпечити себе від різних факторів, які б могли потрапити з навколишнього середовища.
Вибір найбільш оптимального варіанта крана для бочки потребує певних знань у цій сфері.
Як підібрати найбільш вдалий варіант крана для бочки?

Насамперед, варто звернути увагу на матеріал, з якого складається кран, адже він не повинен вступати в хімічні реакції з рідиною, що містить. Тому застосування латуні категорично забороняється. Також варто враховувати те, що матеріал варто брати тільки той, що відрізняється міцністю та надійністю, при цьому не піддається корозійним впливам.

Такий варіант, як пластик прийнято вважати найменш кращим. Все це пояснюється тим, що він містить безліч шкідливих речовин, які негативно впливатимуть на якість самого напою, що призведе до втрати смакових якостей. Напій віддаватиме запахом пластмаси, тому його не можна буде називати благородним. При цьому даний матеріал не відрізняється герметичністю, що призведе до пропускання газів та окиснення алкоголю. Він не виділяється тривалим періодом використання, тому кран такого типу необхідно часто міняти.
Крани із латуні. Як правило, цей матеріал досить міцний, при цьому варто пам'ятати, що він легко піддається дії корозії. Мідь та цинк – основні складові матеріали латуні. Мідь не впливає на організм людини, але в той же час цинк відрізняється високим рівнем небезпеки. Використання такого матеріалу неприйнятне, тому що кислоти, які містяться в коньяку або вині мають властивість вступати в реакцію з металом, що призводить до утворення цинкових солей, які не тільки впливають на здоров'я людини, але і призводять до втрати якісних властивостей самого напою. Згодом алкоголь починає втрачати свій смак, колір та аромат.


Нержавіюча сталь – матеріал, який відрізняється високою міцністю. Виріб такого типу протягом тривалого періоду часу послужить вам, при цьому можливість появи будь-яких пошкоджень дорівнює нулю. Такий матеріал, як нержавіюча сталь є металом, який чудово захищений від корозії. При цьому матеріал такого типу не піддається окислювальним процесам і не вступає в реакцію з будь-якими напоями. Численні дослідження підтверджують той факт, що такий матеріал не надає алкоголю присмаку металу. Напій, який має тісний зіткнення з металом, не втрачає своїх властивостей.

Крани, виготовлені з такого матеріалу, як нержавіюча сталь, практично не мають терміну придатності, і є підходящими виробами для бочок будь-якого обсягу. Саме завдяки наявності множини плюсів, крани з нержавіючої сталі широко застосовуються професійними виноробами у всьому світі.

Дубові крани для бочки виготовляються лише з натурального матеріалу, тобто деревини. Саме тому вироби такого типу прийнято вважати найбільш екологічно чистими та повністю безпечними для здоров'я людини. Такий матеріал має чудовий естетичний вигляд, при цьому він відрізняється високим рівнем практичності. Дуб не має властивості вступати в реакції з алкогольними напоями, що не призведе до втрати якості алкоголю. Особливість деревини полягає в тому, що вона має достатню пористість, що забезпечує можливість напою "дихати". Дуб відрізняється такими властивостями, завдяки яким напій ще більше облагороджується.

Кран з дерева вважається менш міцним, ніж аналогічний виріб із нержавіючої сталі. Але саме цей варіант є найбільш оптимальним та класичним для великих бондарних виробництв. Кран із дуба - це не тільки оригінальний предмет декору, але й практичний аксесуар, який забезпечує злив рідини.

При цьому, як згадувалося вище, крани з дерева не можна залишати в бочці під час дозрівання алкоголю. Це пояснюється тим, що в процесі бродіння деревини деформується - то всихає, то набухає, при цьому кран зможе просто тріснути з впливу, що на нього надається.
Це цілком нормально. Часто можна побачити, що виробники кранів не дають на них гарантії, оскільки вони належать до класу витратних матеріалів.