Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Ємкісне обладнання (ємності, чани)

Якісні ємності нержавіючі для бродіння та зберігання для соку, квасу, укусу, олії, вина, алкогольних напоїв.


        До вашої уваги пропонується контейнер для зберігання та тривалого зберігання різних продуктів харчування, таких як: сік, квас, укус, соняшникова олія, вино, алкогольні напої. Даний контейнер виготовлений з нержавіючої сталі високої якості відкритого типу, має кришку, може бути великих та маленьких розмірів, приблизно 100, 200, 300, 500 літрів.

На запит заказника фірма-виробник може створити індивідуальний контейнер. Виробник даних контейнерів і резервуарів виконує вироби згідно з усіма харчовими нормами, він також відмінно підходить для зберігання води, завдяки своїй функціональності, його добре купують церкви в період хрещення і використовують його для збереження святої води.

Основною відмінністю даної ємності є те, що вона має ніжки, пару кранів з нержавіючої сталі, а також посилені краї, які сприяють твердості стінок, дві кришки – пилозахисну та плаваючу.
Поверхня кришки має такий механізм, за допомогою якого її легко відкривати та закривати.

До контейнера прикріплений насос для накачування трубки, що герметизує, він кріпиться до стінок контейнера, а саме до його ніжок.

Для збереження та ферментації неповної заповненої ємності з білим та червоним вином ви можете використовувати контейнер із плаваючою кришкою.

За допомогою даної ємності, в якій кришка може закриватися практично до самого дна і має спеціальну трубку, обрис кришки можна надійно зберегти продукт від контакту з киснем. Якщо ж необхідно отримати процес бродіння та заощадження вина, потрібно використовувати дихаючий клапан, який розташований на кришці контейнера, також при виборі контейнера для цієї функції краще купувати ємність на ніжках, з камерою, насосом, хомутом, сполучними шлангами та проба добірним краном. Якщо вам необхідно буде злити чисте вино з половини ємності і відфільтрувати каламутний залишок, проба добірний кран буде вам на користь.

Виробники контейнерів також займаються випуском харчових бочок з нержавіючої сталі AISI 304. Любителі засолювання огірків, помідорів, слив і капусти особливо оцінять даний товар, так як бочка має мінімальну комплектацію і просту у використанні конструкцію. Дуже часто на цей вид бочок звертають увагу бджолярі - це чудовий інвентар для тривалого зберігання меду. Так само, як і контейнер, виробник може створити бочку на ваше індивідуальне замовлення.