Ємності нержавіючі для бродіння і зберігання

Якісні ємності нержавіючі для бродіння і зберігання для соку, квасу, укусу, соняшникова олії, вина, алкогольних напоїв.
 

        Вашій увазі пропонується контейнер для заощадження і тривалого зберігання різних продуктів харчування, таких як: сік, квас, укус, соняшникова олія, вино, алкогольні напої. Даний контейнер виготовлений з нержавіючої сталі високої якості відкритого типу, має кришку, може бути великих і маленьких розмірів, приблизно 100, 200, 300, 500 літрів.

За запитом заказника фірма-виробник може створити індивідуальний контейнер. Виробник даних контейнерів і резервуарів виконує вироби згідно з усіма харчовим нормам, він також відмінно підходить для зберігання води, завдяки своїй функціональності, його добре купують церкви в період хрещення і використовують його для збереження святої води.

Основною відмінністю даної ємності є те, що вона має ніжки, пару кранів з нержавіючої сталі, а також посилені краю, які сприяють твердості стінок, дві кришки - пилозахисну і плаваючу.
Поверхня кришки має такий механізм, за допомогою якого її легко, відкривати і закривати.

До контейнера прикріплений насос для накачування герметизуючої трубки, він кріпиться до стінок контейнера, а саме до його ніжок.

Для збереження і ферментації неповної заповненої ємності з білим і червоним вином ви можете використовувати контейнер з плаваючою кришкою.

За допомогою даної ємності, в якій кришка може закриватися практично до самого дна і має спеціальну трубку, за обрисами кришки можна надійно зберегти продукт від контакту з киснем. Якщо ж необхідно отримати процес бродіння і заощадження вина, потрібно використовувати дихаючий клапан, який розташований на кришці контейнера, також при виборі контейнера для даної функції краще купувати ємність на ніжках, з камерою, насосом, хомутом, сполучними шлангами і проба добірним краном. Їли вам необхідно буде злити чисте вино з половини ємності і відфільтрувати мутний залишок, проба добірний кран буде вам на користь.

Виробники контейнерів також займаються випуском харчових бочок з нержавійки AISI 304. Любителі засолювання огірків, помідорів, слив і капусти особливо оцінять даний товар, та як бочка має мінімальну комплектацію і просту у використанні конструкцію. Дуже часто на даний вид бочок звертають увагу бджолярі - це прекрасний інвентар для тривалого зберігання меду. Точно так же, як і контейнер, виробник може створити бочку за вашим індивідуальним замовленням.