Дробарка для винограду Італія


Бренди:   ВСІ  |  Grifo

Потужна і якісна дробарка винограду Grifo


DSG-Group - єдиний в Україні офіційний представник італійського обладнання для виноробства Grifo. Це обладнання визнано в багатьох країнах світу, як одне з найкращих. Працюючи вже більше 60 років, компанія Grifo багато разів довела, що їх клієнти зробили правильний вибір. Адже обладнання дійсно якісне, ефективне, потужне. Зроблено з екологічно чистих компонентів, а коштує дешевше аналогів від інших фірм.

Якщо Ви займаєтеся приготуванням вина в домашніх умовах або плануєте зайнятися виноробством в більш широких масштабах, то обладнання Grifo - це необхідний атрибут, який просто зобов'язаний бути присутнім у Вашому виробництві.

Дробарка винограду, або як її ще називають, подрібнювач, доступний в ручний версії і з електромотором, пофарбований або з нержавіючої сталі.

Виготовлені з високоякісних матеріалів, нейлонові ролики, використовувані в дробарках, є регульованими, завдяки чому працювати з технікою Grifo дуже легко і зручно.

Виробничі потужності коливаються від 400-600 кілограмів плодів на годину для невеликих ручних моделей, 500-800 кілограмів плодів на годину для більших моделей, а для електричних моделей - до 1500 кілограмів плодів на годину.

Використовуючи дробарки винограду Grifo, Ви отримаєте якісну чисту мезгу, після чого зможете зробити смачне і корисне вино для себе, своїх близьких або на продаж. І, в такому випадку, будь-який, хто спробує напій, зроблений Вами, гідно оцінить його.

Grifo дозволяє робити якісну мезгу в дуже швидкі терміни, завдяки чому Ви заощадите масу часу, яку витратили б на ручну переробку винограду. Якість, простота у використанні, низькі вартості від офіційного виробника та гарантія з сертифікатами на кожен виріб - основні причини, чому варто вибрати обладнання для виноробства від DSG-Group.

Дробарка винограду Grifo - Ваш вірний помічник у виноробстві

Виноробство, як в промислових масштабах, так і в більш дрібних, вимагає масу зусиль, уваги і часу.

Подрібнення є першим кроком після збору врожаю і на протязі багатьох століть вимагало дуже багато часу і праці. У дев'ятнадцятому столітті, з появою механічних дробарок цей процес став набагато швидше. Зроблені, в основному, з дерева, вони складалися з двох роликів, що обертаються в протилежних напрямках. У наступні роки поступово дробарки стали робити із заліза і чавуну.

Далі розвиток даного механізму придбало ще дуже важливу річ - гребневідділювач. Все це завдяки циліндричної клітці, всередині якої обертається вал з декількома лезами, розташованими по спіралі таким чином, що з легкістю захоплюють і відокремлюють стебла, залишаючи тільки чисті плоди винограду, з яких потім робиться мезга.

В Італії з 50-х років минулого століття працює фірма Grifo, яка випускає і поставляє обладнання для виноробства, в тому числі і дробарки, в багато країн світу. За цей час фірма Grifo успішно себе зарекомендувала, як виробник якісних, безпечних і недорогих виробів для виноробства.

Дробарка винограду Grifo, яка підійде для виноробства в домашніх умови, коштує трохи більше 2 тисяч гривень. Це ручна модель PMN, дуже проста у використанні, яка заощадить багато Вашого часу при дробленні ягід винограду. Ця модель дуже легко чиститься, а завдяки невеликій вазі, без труднощів переноситься і може використовуватися не тільки в будинку, але і у дворі Вашої дачі.

Офіційний представник компанії Grifo в Україні - DSG-Group запропонує Вам весь спектр якісної італійської техніки для виноробства за найнижчими цінами в країні з гарантією якості. Доставка можлива в будь-яке місто України за підтримки швидких і надійних кур'єрських служб.