Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Вініфікатори горизонтальні і вертикальні в Києві

Вініфікатори - ємність, виготовлена ​​з нержавіючої сталі, яка призначена для бродіння мезга з винограду червоного кольору. Змішування винограду в ємності такого типу проводиться з використанням розпилювальної тарілки під впливом мезгонасос. Все це в комплексі забезпечує можливість виконати повноцінну екстракцію фарбувальних і ароматичних речовин. Дуже важливим процесом в виноробстві виступає мацерація, при цьому даний процес відрізняється високою чутливістю. Даний процес вимагає наявності особливих знань і навичок, емоцій, при цьому, він вимагає постійного спостереження. Тільки в тому випадку, якщо мацерація буде проведена відповідно до основних норм і вимог, вино зможе мати відмінний смак, колір і аромат. Дуже важливо підібрати найбільш оптимальний варіант проведення даної процедури, при цьому необхідно враховувати сорт винограду, його характер, а також тип вина, який ви планує виробити. Саме для того, щоб цю процедуру більш автоматизувати, професійні винороби в своїй практиці використовують таке обладнання, як вініфікатори.

Вироби такого типу представлені вертикального і горизонтального виду. Крім стандартних характеристик, дані вироби можуть бути індивідуалізованими, спроектованими відповідно до вимог замовника.
Вініфікатори вертикального виконання з сорочкою охолодження виробництва Італії

Вініфікатори являє собою спеціалізовану ємність, яка призначена для бродіння вина. Дана ємність має величезне значення у виноробстві, так як саме від неї залежить смак, запах і колір вина. Головне завдання полягає в підвищенні якості вина. Вініфікатори налаштовується індивідуально під кожний тип виду, що в кінцевому підсумку дозволяє отримати відмінний результат за всіма параметрами: смак, колір, букет, насиченість.

Дуже часто можна побачити, що такі ємності для бродіння використовуються в промислових і напівпромислових виробництвах, з метою домогтися своєрідною стандартизації. Хоча можна побачити, що справжні цінителі благородних напоїв використовують вініфікатори у власних цілях.
Тут ви зможете придбати кращі ємності для бродіння за максимально низькими цінами.
Вертикальні ємності для вина, олії з Італії

Ємності такого типу з плоским дном з нержавіючої сталі широко застосовуються не тільки з метою зберігання рідини в виноробстві, але і в інших сферах, де є необхідність зберігати рідку продукцію під шаром інертного газу. Безсумнівна якість від італійського виробника забезпечує можливість для експлуатації даного об'єкта протягом тривалого періоду часу.
Кожна представлена ​​одиниця має в своєму комплекті поставки гарантію від виробника і відповідні сертифікати якості та дотримання гігієнічних норм.