Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Міні-пивзаводи, пивоварні

Компанія «DSG-GROUP» є дилером відомої в світі чеської компанії «Mini Brewery System», яка виробляє якісне обладнання низької і середньої продуктивності для виробництва і розливу «живого» пива.


Mini Brewery System s.r.o.
Виробництво знаходиться в місті просто, Чехія. Звідси готовий завод відправляється до клієнта.


Спосіб застосування

Пивоварні міні-заводи широко застосовується не тільки в певних барах, а також в інших ресторанах, де вони своїм зовнішнім виглядом доповнюють їх своєрідний характер. Пивоварні міні-заводи з більшою денний продукцією можна з успіхом встановити поза ресторанів і таким чином забезпечувати пивом найближчі околиці.

У порівнянні з існуючими технологіями деякі конструктивні переробки дозволили досягти спрощення всього процесу, так що наш пивоварний міні-завод здатний при зовсім невимогливих проізводстенних, енергетичних, пространстенних і фінансових умовах випускати класичне чеське пиво пільзенського типу.


П'ЯТЬ ПРИЧИН КУПИТИ У НАС:

1. Пропонуючи той чи інший варіант виробництва, ми говоримо про завод «під ключ», включаючи всі необхідні компоненти, аж до дрібних речей, монтаж і навчання персоналу.

2. Сучасний пивзавод є складним технічним виробом, покомпонентно комплектуються під потреби кожного клієнта.

3. При замовленні обраного вами обладнання ми розповімо і покажемо фотографії та технічну документацію того варіанту, який максимально відповідає Вашим побажанням. А протягом 1-2 днів Ви отримаєте реальне комерційну пропозицію, адаптоване під Ваші потреби.

4. На будь-якій стадії виробництва можна ознайомитися з процесом, особисто переконатися в якості виконуваних робіт.

5. Про гарантійний і післягарантійне обслуговування. Фахівці компанії «DSG-GROUP» готові надати необхідну сервісну підтримку.

У НАС УЖЕ КУПИЛИ:

- Пивоварня "Пивна Дума", Київ;
- Пивоварня "Ресторація на ринку", Львів;
- ТОВ "РОМА" розлив квасу в кеги;
- "Бахчисарайський винзавод" розлив сидру в КЕГи.Для своїх потенційних клієнтів ми хочемо бути надійним довгостроковим партнером.