Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Електропарогенератор промисловий

Електропарогенератори промисловий для нагріву, варіння, опіку та санітарної обробки

 

Промислові електропарогенератори - прекрасний вибір для тих, хто піклується про своє здоров'я і комфорт. Такі теплообмінні апарати складаються з ряду переваг, як то: мобільність, компактність, автономність і екологічність. Завдяки цьому вони користуються популярністю в сучасному світі в порівнянні з традиційними системами пароснабжения.

Досить встановити агрегат в безпосередній близькості до споживача пара, щоб вигідно знизити енерговитрати і втрати тепла при експлуатації і транспортуванні пара.

Купуючи електропарогенератори у нас, ви отримаєте максимум економії часу, місця, енергії і грошей. Крім економічного ефекту, який досягає 200% в порівнянні з централізований паропотребленіем, пропоновані теплоносії займають мінімум місця через своїх маленьких розмірів. Їх завжди можна підключити до електромережі, адже джерела енергії є в кожному приміщенні.

Безумовний бонус покупки такого розподільника тепла - це відсутність необхідності реєстрації в котлонагляду. Вам не доведеться стояти в черзі, щоб скласти і погодити проект. Немає ніякої необхідності в отриманні дозвільної документації або будівництві котельні. Тобто, апарат повністю готовий до підключення і експлуатації.

Даний теплоносій генерують пар з температурою до 235 ° С. При цьому, максимальний тиск становить 30 атм.

Унікальність такого апарату складно переоцінити. Завдяки низького ступеня небезпеки, наслідки, пов'язані з неправильною експлуатацією, менш критичні. Всі моделі придатні до використання без необхідності сертифікації, оскільки повністю відповідають нормам техніки безпеки.

 
Купуючи електропарогенератори, ви отримуєте:

- контроль і управління роботою УНВПП (пристрій нагріву води та отримання пара) за допомогою використання електронних датчиків і їх аналогів;

- можливість самостійного проведення тестування та виведення даних на екран;

- обладнання, що складається з екологічно чистих матеріалів, з високими експлуатаційними і якісними характеристиками;

- вбудоване автоматичне регулювання і поступовий вихід на робочу потужність, щоб виключити ситуацію просадки напруги в мережі, завдяки чому триватиме експлуатаційний період УНВПП;

- грамотно продуманий дизайн обладнання, щоб воно було легким і зручним в обслуговуванні;

- комплектуючі - мідні кабелі та проводи;

- апаратуру, оснащену якісної захистом і контактність.

 

Замовте промислові парогенератори у нас і оціните товар за шкалою ціна-якість. Тільки тут ви придбаєте розподільник тепла високої якості за демократичною ціною.

Електропарогенератори застосовуються:

 •     м'ясокомбінати;
 •     молокозаводи;
 •     пивзаводи;
 •     маслозаводи;
 •     Консервні заводи;
 •     Меблеві фабрики;
 •     Макаронні фабрики;
 •     Виробництва хлібобулочних виробів;
 •     Заводи залізобетонних виробів;
 •     При переробці овочів;
 •     В будівництві;
 •     В пралень і т.д.