Галузь застосування

Фільтруючий картон


Фільтрувальний картон - прекрасний засіб для очищення вина, соку, пива, квасу, сиропу, лимонаду, настоянок, медовухи, самогону і браги. На сайті www.dsg-group.com.ua він представлений в багатому асортименті! Ви зможете підібрати картон різної пористості для грубої, тонкої або стерильною очищення (фільтрації) харчових нев'язких рідин.

Фільтруючий картон використовується в спеціальних прес-фільтрах (пластинчастих фільтрах), представлених в нашому інтернет-магазині. Він виконаний з натуральних волокон целюлози, тому Ви можете бути абсолютно впевнені в безпеці експлуатації та екологічності вироби.

Картонні фільтри зроблені у відповідності з усіма європейськими стандартами якості. Вони виробляються в Швейцарії на найсучаснішому обладнанні. Експлуатація такого виробу дуже проста. Пориста структура фільтруючого картону забезпечує ефективну очистку будь-якої рідини. Тверді зважені частинки точно не потраплять в готовий напій!

Повний аналог фірм: Begerow (Beco), Hobra, Pall - Seitz, Shenk, Omniafiltra.

Ви можете купити фільтрувальний картон на нашому сайті за найвигіднішими для Вас цінами. Це гарантується нами завдяки прямій співпраці з провідним швейцарським виробником Filtrox!

Також Вас точно не розчарує робота нашої кур'єрської служби! Ми швидко доставимо Ваше замовлення в цілості й схоронності особисто Вам в руки в будь-який зручний для Вас місце і час.

 

ОСНОВНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
ФІЛЬТР-КАРТОНУ


1. Фільтр-картон
Пошкоджені пластини фільтр-картону слід бракувати, так як навіть одна фільтр-пластина впливає на якість продукту, що фільтрується;
· Пластини фільтр-картону повинні бути вставлені гладкою стороною до виходу фільтрату;

· Картон підбирається відповідно до відповідної задачі фільтрації;

· Зберігати фільтр-картон слід в сухому, добре провітрюваному і не має запаху приміщенні.

2. Установка фільтр-картону
Вставлені пластини картону не повинні зажиматься занадто щільно. У випадку з ручним затиском фільтра для забезпечення бездоганної щільності фільтр-пакета необхідно через деякий час після початку фільтрації зупинити її і зробити дожимання фільтр-пакета (при відсутності тиску).
3. Послідовність робочих прийомів
У разі первинного використання фільтр-картону необхідно провести його промивання водою або циркуляцію фільтрату протягом деякого часу при нормальній швидкості фільтрації. Ці операції необхідні для:
a. видалення смаку і запаху фільтрованого паперу з фільтрату;

b. для осадження дрібних частинок (суспензії) картону назад на фільтруючу поверхню.

· Заповніть фільтр-прес фільтрує рідиною;

· Подає насос включається, коли вхідний вентиль фільтра повністю закритий;

· Фільтр заповнюється при малій швидкості потоку.

Ідеальним вважається заповнення фільтр-преса фільтратом з не включеним насосом (самопливом);
· Спочатку відкриті тільки вентилі на стороні входу в фільтр. Вентиляційні отвори на стороні фільтрату відкриваються тільки тоді, коли сторона нефільтрата до кінця наповнюється;

· Після заповнення фільтра продуктом, перш ніж він піде в ємність на розлив (напірна ємність) рекомендується провести циркуляцію фільтрує рідиною по замкнутому колу (вхід-вихід-вхід), до тих пір, поки з вхідного отвору фільтра не піде якісний фільтрат;

· При фільтрації необхідно підтримувати засунений (мінімум 0,2-0,5 бара);

· Оглядові склянки на фільтрі завжди повинні бути наповнені, для забезпечення ретельної фільтрації і для уникнення насичення фільтрату киснем;

· Слід регулярно зливати і заповнювати оглядові склянки;

· При необхідності зупинки фільтрації, слід закрити вентилі входу і виходу і зберігати в фільтрі певну надлишковий тиск;

· При зупинці фільтрації на тривалий час (перерва на виробництві, на ніч) слід при її поновленні провести циркуляцію продукту протягом не менше 5 хвилин.

Необхідно пам'ятати, що в зв'язку з особливим пристрої фільтр-картону, а також для забезпечення надійної фільтрації слід уникати значних перепадів тиску (гідравлічного удару).

4. Закінчення залишився продукту можна використовувати такі методи:
Якщо продукт дозволяє, то найпростішим методом витіснення продукту є витіснення наступним продуктом, а також водою або вуглекислим газом, якщо для витіснення використовується інший продукт, потрібно стежити за тим, щоб більш світлі продукти фільтрувалися перед темнішими.
Увага: навіть після пластинчастого фільтра варто система мембранної фільтрації, при некомпетентної експлуатації значна частина заплямовувався речовин, що залишилися в такому випадку після проходження після проходження через фільтр-картон, може викликати передчасне забивання мембран, що позначиться на подорожчанні загальних витрат на фільтрацію.

5. Регенерація і стерилізація фільтр-картону
Фільтр-картон можна використовувати багаторазово, якщо проводити його регенерацію або стерилізацію. Для регенерації необхідно промивати фільтр-картону гарячою водою (t ~ 45-750С) протягом 30-40 хв., Противотоком, (краще, якщо поетапно підвищуючи температуру - 10 хв. При 45 градусах, 10 хв. - при 55-60 градусах , 10 хв. - прі70 - 75) При цьому пластини фільтра не розпрямляються. Протитиск не повинно перевищувати 0,5 атм. (0,2-0,5). Швидкість проходження промивної води повинна бути в півтора рази вище, ніж швидкість фільтрації. Для стерилізації фільтр-картону після регенерації пластини обробляють "гострою парою", так щоб пар виділявся з усіх вентилів, парова струмінь не повинна перевищувати 10 см. Максимальний тиск пара 100 кПа, що відповідає 1210С. Час стерилізації 20-30 хв. Якщо фільтр-картон до стерилізації був вологим, то час нагрівання до стерилізації збільшується. Працювати на фільтр-картоні можна тільки після його охолодження.
Використані листи (після промивання або після фільтрації) слід вийняти з фільтра. Ні в якому разі не можна залишати листи на просушування в корпусі фільтра. Фільтр-картон може приклеюватися до пластин фільтра, що ускладнює процес очищення. Фільтр і насос необхідно відразу ж після закінчення роботи ретельно вимити. Пластини фільтра миються м'якою щіткою до повного видалення всіх механічних частинок.

6. Проблеми фільтрації фільтр-картоном
 

Неправдиві свідчення манометрів:


Оскільки фільтрація проводиться в рамках річок

Занадто висока швидкість потоку може викликати:
· Перевантаження фільтр-картону;

· Прорив заплямовувався частинок;

· Значне зменшення терміну служби фільтр-картону.

Можливі причини занадто короткого терміну служби фільтр-картону:
Занадто велика кількість заплямовувався частинок і / або мікроорганізмів;

· Неправильний вибір типу (утримуючої здатності) фільтр-картону;

· Утримання великої кількості речовин з продукту, ніж це потрібно;

Недостатні або неправильні попередня обробка і попередня фільтрація:
Занадто висока швидкість потоку для обраного типу картону або для продукту, що фільтрується.