Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Відкриті ємності з плаваючою кришкою


Бренди:   ВСІ

Ємності з плаваючими кришками

З метою ферментації та зберігання вина білих та червоних сортів при неповній наповненості посуду використовують ємності з плаваючими кришками. Плаваюча кришка доповнена спеціальною трубкою по всьому її контуру, в якій утворюється тиск за допомогою спеціального насоса, що чудово захищає вино від попадання кисню. Насос розташований на спеціальній ніжці. Клапан "дихального", розташований на верхній кришці, забезпечує можливість для повноцінного бродіння та зберігання вина.

Як чудове доповнення, краї резервуарів більш посилені, що підвищує жорсткість танка. З використанням спеціального пристрою ви можете легко переміщати кришку як вгору, так і вниз.
Місткість такого типу призначена для зберігання таких продуктів, як: вино, квас, сік, оцет та багато інших.
Вироби з нержавіючої сталі

Цистерна закритого типу - виріб з нержавіючої сталі, призначений для зберігання та бродіння вина, а також інших напоїв, які користуються попитом серед населення: сік, сироп, вода, рослинна олія та багато інших. Даний виріб виконаний з високоміцного матеріалу, при цьому сировина, яка береться за основу та якість оброблених швів, забезпечує можливість для застосування ємностей протягом тривалого часу в професійних цілях.

Дані резервуари виготовляють із полірованої нержавіючої сталі, яка має дзеркальну поверхню. Такі характеристики дозволяють значно спростити процес миття і обробки виробів зсередини з метою запобігти утворенню відкладень.
Наявність вертикальної охолодної сорочки дозволяє проводити процес більш ефективно навіть у тому випадку, якщо бак майже повністю заповнений.