Відкриті ємності з плаваючою кришкою


Бренди:   ВСІ

Ємності з плаваючими кришками

З метою ферментації та зберігання вина білих і червоних сортів при неповній наповненості посуду, використовують ємності з плаваючими кришками. Плаваюча кришка доповнена спеціальною трубкою по всьому її контуру, в якій утворюється тиск за допомогою спеціального насоса, що чудово захищає вино від попадання кисню. Насос розташований на спеціальній ніжці. Клапан "дихального", розташований на верхній кришці, забезпечує можливість для повноцінного бродіння і зберігання вина.

Як відмінне доповнення, краю резервуарів більш посилені, що підвищує твердість танка. З використанням спеціального пристрою у вас є можливість легко переміщати кришку як вгору, так і вниз.
Ємність такого типу призначена для зберігання таких продуктів, як: вино, квас, сік, оцет і багато інших.
Вироби з нержавійки

Цистерна закритого типу - виріб з нержавійки, призначене для зберігання і бродіння вина, а також інших напоїв, які користуються попитом серед населення: сік, сироп, вода, рослинна олія і багато інших. Цей виріб виконано з високоміцного матеріалу, при цьому сировину, яке береться за основу і якість оброблених швів забезпечують можливість для застосування ємностей протягом тривалого періоду часу в професійних цілях.

Дані резервуари виготовляють з полірованої нержавійки, яка має дзеркальну поверхню. Такі властивості дозволяють істотно спростити процес мийки та обробки виробів зсередини з метою запобігти утворенню відкладень.
Наявність вертикальної охолоджуючої сорочки дозволяє проводити процес більш ефективно навіть у тому випадку, якщо бак практично повністю заповнений.