Комплектная линия розлива напитков в кеги

Комплектная линия розлива напитков в кегиВи знайдете безліч напоїв на розлив в публічних місцях, але не в супермаркеті. Якщо ви хочете розливний напій, ви приходите в публічне місце.

 

Оскільки в основному всі кеги є поворотними, дуже важливо мати комплетную лінію розливу напоїв в кеги високої якості, щоб відповідати всім санітарним нормам і вимогам виробництва.

 

Наші комплектні лінії розливу напоїв в кеги можуть працювати з металевими або ПЕТ кегамі, поворотними або невозвратнимі.Еслі ви заповнюєте поворотний кег, ключовими моментами є комплектні лінії розливу напоїв в кеги: дезінфекція кег за допомогою ефективних циклів миття, точне наповнення і ідеальна синхронність руху кег в лінії.

 

Якщо ви заповнюєте безповоротний кег, ключовими моментами є комплектні лінії розливу напоїв в кеги: хороша видувна машина, точне наповнення і синхронність руху кег в лінії.
Незалежно від того, чи є лінії напівавтоматичними або автоматичними, ми можемо обробляти будь-який розмір і тип кег. Комплектна лінія розливу напоїв в кеги складається з депаллетайзера, інспектора кег, станції зовнішньої мийки, станції внутрішньої мийки та наливу, станції контролю, палетайзера і конвеєрної системи.