Увага! З технічних причин на сайті недоступна частина інформації. Будь ласка, уточнюйте за телефоном.

Пластинчастий фільтр для коньяку PROFESSIONAL 40x40 Grifo


Бренди:   ВСІ  |  Grifo

YToyOntzOjM6InVrciI7czozMToi0KTQuNC70YzRgtGAIFBST0ZFU1NJT05BTCA0MHg0MCI7czozOiJydXMiO3M6MzE6ItCk0LjQu9GM0YLRgCBQUk9GRVNTSU9OQUwgNDB4NDAiO30=

Фильтр PROFESSIONAL 40x40

Ціна:  0.00 грн 
В наявності:  під замовлення

Виробник:  Grifo
Артикул: 
Упаковка: 
Матеріал: 
детальніше ...

Пластинчастий фільтр для вина «Grifo»Пластинчастий фільтр «Grifo» - незамінний помічник для виноробів і пивоварів. При його допомозі спрощується процес фільтрації рідин. Відразу після цього напої термічно обробляються і розливаються в ємності.
Головним матеріалом апарату позначається фільтр-картон. Пристрій оснащений декількома пластинами, в залежності від обсягів виробництва соків, вина, пива. Також передбачена можливість установки пластини, яка буде сепарувати рідина при одночасній подачі на два фільтр-картону. Другий спосіб використання такої пластини - це проціджування різних сортів вин за допомогою одного фільтра.

З метою моделювання фільтрових покриттів застосовуються фільтри пластинчасті. Апарати чудово підійдуть для проціджування ігристих вин, так як мінімізують випаровування вуглекислого газу. Крім вина і пива, даний вид фільтрів добре впорається з рослинним маслом, молоком, сиропом, оцтом і навіть з медичними рідинами.
 

Основа роботи пластинчастого фільтра.Головна частина такого виду фільтрів - плити для фільтрації. Розрізняють плити для рамного і камерного типів фільтр-пресів. Плити, як правило, квадратної форми, складові пластинчастий Проціджувач, розміщуються між задньою і передньою пластинами. Між ними знаходяться інтервальні плити, які кріпляться за допомогою ручок до опорних балок по горизонталі. Матеріал плит - нержавіюча сталь і полімерна глина.

Трьома способами можна привести в дію натискну плиту: використовуючи механічний або електрогідравлічний приводи, а також використовуючи штурвал вручну. Важливою частиною фільтр-пресів є картон для проціджування, який розміщується між плитами. Не має значення, пластинчасті це фільтри або камерні.

Фільтрпрессамі для вина

Кілька плит в стислому вигляді складають серію камер, які, в свою чергу, розділені на дві частини. У кутах плит спеціально є отвори, щоб після складання пристрою вийшли загальні канали. Ці русла будуть повідомлятися з рифленими пазухами по обидва боки плити. З'єднання відбуваються наступним чином: парні осередки пов'язані з каналами парних плит, а непарні осередки, відповідно, пов'язані з каналами непарних плит. За допомогою парних каналів рідина надходить для фільтрації. Далі вона слід по парних осередкам між пластинами і проходить через проціджують пластину під натиском. Після цього сік або вино потрапляє в непарні осередки, звідки пересувається в канал непарних камер і вже по ньому виходить з фільтр-преса.

Виробник подбав про додатковий захист апарату, ущільнивши його поверхні матеріалом для фільтрації та спеціальними прокладками з гуми.

Основні складові фільтр-картону - це целюлоза і кизельгур. У певному співвідношенні ці матеріали сприяють прекрасної фільтрації і на виході - отримання якісного продукту. Звертаємо вашу увагу, що продуктивність безпосередньо пов'язана з особливістю процесу проціджування. Таким чином, при зменшенні першої, збільшується сам процес.